Najbliższe terminy: 
19.05.2024
22.09.2024

Smarz Hair Trainers zaprasza na 1-dniowe szkolenie fryzjerskie z techniki Airtouch oraz techniki Niteczkowej! 

Każdemu z naszych kursantów staramy się pomóc, traktując go indywidualnie, przedstawiając techniki oraz możliwości dopasowane do jego poziomu umiejętności. Szkolenie odbywa się w małej kilkuosobowej grupie. Chcemy, aby każdy uczestnik naszego szkolenia wyszedł z pełną wiedzą oraz przekonaniem, że potrafi wykonać samodzielnie nową usługę i wie w jaki sposób stworzyć idealną stylizację dla swojej następnej Klientki.
 
 Każde szkolenie to nowy niepowtarzalny materiał do nauki.
 Dzielimy się naszym doświadczeniem zdobytym na setkach godzin szkoleń w najlepszych światowych Akademiach.
 Stawiamy na trening i praktykę i tak samo dbamy o odpowiednie przedstawienie podstaw teoretycznych.
Dla kogo kierujemy to szkolenie?
 
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, którym zależy na dalszym rozwoju w zawodzie stylisty, interesują się nowymi trendami, oraz chciałyby poznać lub utrwalić nowoczesne techniki koloryzacji. Przygotowaliśmy je specjalnie z myślą o Fryzjerach / Kolorystach, którzy posiadają wiedzę dotyczącą koloryzacji i chcą się rozwijać w temacie tworzenia wyjątkowych efektów kolorystycznych.Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże w codziennej pracy z najmodniejszymi blondami i jednocześnie pozwoli na dodanie kolejnych usług do proponowanej oferty, zwiększając w ten sposób zyski Twojego salonu.
 
Program szkolenia:- Rozmieszczenie folii, a efekt końcowy.- Dokładne omówienie metod pracy.- Zastosowanie samodzielnych technik oraz ich łączenie.- Rodzaje melaniny.- Poziom rozjaśnianych włosów, a wpływ na końcowy efekt.- Dobór produktów oraz narzędzi do wykonywanej usługi.- Repigmentacja, czyli sukces czystych, świetlistych kolorów.- Skuteczne tonowanie i neutralizacja kluczem do bezstresowej pracy. - Metody tworzenia jednolitych i trwałych kolorów.
 
Po szkoleniu:
 Zaoferujesz Klientom nowe, modne i kreatywne koloryzacje.
 Wyróżnisz swój Salon Fryzjerski. Poszerzysz swoją wiedzę na temat łączenia kolorów i tonowania.
 Dowiesz się jakie elementy mają istotny wpływ na jakość i długość koloryzacji.
 Nauczysz się nowoczesnych metod pracy z włosami blond.
 
Harmonogram:
 Część teoretyczna.
 Lunch.
 Pokaz instruktażowy.
 Część praktyczna.
 Podsumowanie spotkania.
 Wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia.
 
Więcej informacji: info@rsmarz.pl
+48 792 627 874
 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 
 
Koszt uczestnictwa: 1490 zł brutto.
Dane do przelewu:
Radosław Smarz
Bank Millenium​
78 1160 2202 0000 0002 3960 7442

 

Poznaj nasz sposób świadomej pracy, który pozwala cieszyć się z perfekcyjnego efektu i daje pełną satysfakcję zawodową. 
Podczas szkolenia dowiesz się jak wykonać niebanalne koloryzacje przykuwające uwagę nie tylko na żywo, ale także na Instagramowych kontach. Stworzysz świetliste, trójwymiarowe blondy, dzięki którym włosy Twoich Klientek będą wyglądały jak na inspiracjach, które pokazują w salonie. 
 
Air Touch pozwala na uzyskanie pięknych, naturalnych, przenikających się odcieni oraz ułatwia uzupełnianie odrostu. Pokażemy Ci jak zmienić niemodne pasemka w nowoczesne pojaśnienia i refleksy. 
 
Naszym celem jest zwiększenie Twojej wiedzy oraz dodanie Ci pewności w pracy i codziennej obsłudze Klienta. Zdradzimy w jaki sposób przeprowadzać konsultacje, aby zdobyć zaufanie Klientki i zachęcić ją do spróbowania ćwiczonych na naszym szkoleniu technik. 

Obserwuj nas na Instagramie:

Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.