Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.
Obserwuj nas na Instagramie:

Nasz projekt edukacyjny – Smarz Hair Trainers, Tworzymy z myślą o fryzjerach, którzy chcą się rozwijać, spełniać oczekiwania nowoczesnych i świadomych Klientów, interesują się nowymi trendami, chcą utrwalić lub poznać najnowsze techniki koloryzacji. Podzielimy się z Tobą solidną wiedzą na temat sposobów koloryzacji, opartych na światowych trendach i najnowszych technikach koloryzacji.

 

W ramach działań Smarz Hair Trainers przygotowaliśmy 3 szkolenia, które wpisują się w najnowsze trendy koloryzacji – czyli to, czego oczekują Twoi Klienci.

Szkolenia

Air Touch i technika Niteczkowa

Słoneczny refleks, techniki na wolnym powietrzu

Air Touch pozwala na uzyskanie pięknych, naturalnych, przenikających się odcieni oraz ułatwia uzupełnianie odrostu. Pokażemy Ci jak zmienić niemodne pasemka w nowoczesne pojaśnienia i refleksy.

Dowiesz się jak wyprowadzić włosy z nieudanej koloryzacji domowej lub niewłaściwie wykonanej w innym salonie. Zdobędziesz wiedzę jak krok po kroku stworzyć plan działania podczas zabiegów dekoloryzacji i globalnego rozjaśniania.

Naturalne pojaśnienia to efekt pożądany przez wiele Klientek. W czasie naszego szkolenia będziemy ćwiczyć jak wykonać pojaśnienia podkreślające naturalny kolor włosów.

Najbliższe terminy i tematy to: 

 

Technika Air Touch i Technika Niteczkowa: ⁠
- 25.10⁠
- 21.11

Trudne przypadki