Trudne przypadki

Dowiesz się jak wyprowadzić włosy z nieudanej koloryzacji domowej lub niewłaściwie wykonanej w innym salonie. Zdobędziesz wiedzę jak krok po kroku stworzyć plan działania podczas zabiegów dekoloryzacji i globalnego rozjaśniania.

Brunette Balayage

Szkolenie, na którym poznasz techniki rozświetlania i rozjaśniania ciemnych włosów, dzięki którym stworzysz naturalnie wyglądające koloryzacje rozjaśniające.

Dzięki wiedzy merytorycznej i praktycznej zdobytej na szkoleniu sprostasz najbardziej wymagającej klienteli. Instragramowe efekty będą w zasięgu Twoich umiejętności.

Zaproponujemy, w jaki sposób możesz wyceniać swojej usługi, tak, aby klientka miała poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nowoczesne salony dają wartość - a nie tylko samą usługę. Podniesiesz standard swojej pracy, publikowanych materiałów w mediach społecznościowych, zmienisz świadomość swoich klientów oraz zwiększysz zyski ze swojej pracy w salonie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery niezależne tematy szkoleń, które prowadzimy w 6-8 osobowych grupach. Kameralne spotkania pozwalają nam na indywidualne podejście do uczestnika.

Wszystko wokół się zmienia – trendy, potrzeby naszych klientów, możliwości technologiczne – bądźmy na bieżąco!

Trudne przypadki

Najbliższe terminy szkoleń:
 
2024:
 

21.04 Master Blond

19.05 Airtouch

16.06 Brunette Balayage

22.09 Airtouch

20.10 Master Blond

17.11 Brunette Balayag

Rozjaśnianie bez granic – wszystkie chwyty dozwolone! Szkolenie, na którym zdobędziesz wiedzę jak dobierać techniki do poziomu oraz struktury włosów.

Master Blond - techniki mieszane

Dowiesz się jak wyprowadzić włosy z nieudanej koloryzacji domowej lub niewłaściwie wykonanej w innym salonie. Zdobędziesz wiedzę jak krok po kroku stworzyć plan działania podczas zabiegów dekoloryzacji i globalnego rozjaśniania.

Szkolenie, na którym nauczysz się jak zmienić niemodne pasemka w nowoczesne pojaśnienia i refleksy. Dowiesz się, jak wykonać koloryzacje podobne do tych, które przykuwają Twoją uwagę na kontach Instagramowych.

Airtouch

Szkolenia

Zapraszamy do naszego świata świadomej i bezpiecznej pracy, która pozwala cieszyć się z perfekcyjnego efektu i czuć pełną satysfakcję zawodową.

Nasze szkolenia podniosą Twoje kompetencje, sprawią, że poczujesz się pewniej w codziennej pracy, oraz pozwolą przełożyć to wszystko na większe grono zadowolonych Klientów.

Celem spotkań jest przekazanie wiedzy, która otwiera umysł i pozwala rozwijać się w tym pięknym zawodzie. Droga ta jest przeznaczona dla fryzjerów, którzy poszukują ciągłego rozwoju, interesują się nowymi trendami, oraz dla tych, którzy chcieliby poznać lub utrwalić nowoczesne techniki koloryzacji.

Obserwuj nas na Instagramie:

Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.