Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.
Obserwuj nas na Instagramie:

Zapraszamy do naszego świata świadomej i bezpiecznej pracy, która pozwala cieszyć się z perfekcyjnego efektu i czuć pełną satysfakcję zawodową.

Nasze szkolenia podniosą Twoje kompetencje, sprawią, że poczujesz się pewniej w codziennej pracy, oraz pozwolą przełożyć to wszystko na większe grono zadowolonych Klientów.

Celem spotkań jest przekazanie wiedzy, która otwiera umysł i pozwala rozwijać się w tym pięknym zawodzie. Droga ta jest przeznaczona dla fryzjerów, którzy poszukują ciągłego rozwoju, interesują się nowymi trendami, oraz dla tych, którzy chcieliby poznać lub utrwalić nowoczesne techniki koloryzacji.

Szkolenia

Air Touch i technika Niteczkowa

Szkolenie, na którym nauczysz się jak zmienić niemodne pasemka w nowoczesne pojaśnienia i refleksy. Dowiesz się, jak wykonać koloryzacje podobne do tych, które przykuwają Twoją uwagę na kontach Instagramowych.

Dowiesz się jak wyprowadzić włosy z nieudanej koloryzacji domowej lub niewłaściwie wykonanej w innym salonie. Zdobędziesz wiedzę jak krok po kroku stworzyć plan działania podczas zabiegów dekoloryzacji i globalnego rozjaśniania.

Master Blond - techniki mieszane

Rozjaśnianie bez granic – wszystkie chwyty dozwolone! Szkolenie, na którym zdobędziesz wiedzę jak dobierać techniki do poziomu oraz struktury włosów.

Najbliższe terminy i tematy to: 
 
Moduł 1: Techniki rozjaśniania: AirTouch i Niteczkowa
23.10.2022
 
Moduł 2: Brunette Balayage – techniki rozświetlania ciemnych włosów
 
Moduł 3: Master Blond – techniki mieszane
27.11.2022
 
Moduł 4: Trudne przypadki

Trudne przypadki

Dzięki wiedzy merytorycznej i praktycznej zdobytej na szkoleniu sprostasz najbardziej wymagającej klienteli. Instragramowe efekty będą w zasięgu Twoich umiejętności.

Zaproponujemy, w jaki sposób możesz wyceniać swojej usługi, tak, aby klientka miała poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Nowoczesne salony dają wartość - a nie tylko samą usługę. Podniesiesz standard swojej pracy, publikowanych materiałów w mediach społecznościowych, zmienisz świadomość swoich klientów oraz zwiększysz zyski ze swojej pracy w salonie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery niezależne tematy szkoleń, które prowadzimy w 6-8 osobowych grupach. Kameralne spotkania pozwalają nam na indywidualne podejście do uczestnika.

Wszystko wokół się zmienia – trendy, potrzeby naszych klientów, możliwości technologiczne – bądźmy na bieżąco!

Szkolenie, na którym poznasz techniki rozświetlania i rozjaśniania ciemnych włosów, dzięki którym stworzysz naturalnie wyglądające koloryzacje rozjaśniające.

Brunette Balayage

Dowiesz się jak wyprowadzić włosy z nieudanej koloryzacji domowej lub niewłaściwie wykonanej w innym salonie. Zdobędziesz wiedzę jak krok po kroku stworzyć plan działania podczas zabiegów dekoloryzacji i globalnego rozjaśniania.

Trudne przypadki