Sprawdź nasze konto Instagram!

To co jest bardzo ważne to wartości przy trójkątach niebieskich i żółtych. Same trójkąty odnoszą się do tego, w jakim refleksie odcień farby został wybrany (ciepły lub chłodny).

I w zależności od tego, jaki refleks jest wybrany, stosujemy odpowiedni oksydant.

Podsumowując:

Jeśli mamy klientkę z włosami naturalnymi (bazowymi) na poziomie 6, chcemy wykonać koloryzację na poziomie 8 z chłodnym refleksem, powinniśmy zastosować oksydant vol 40 czyli 12%.

W innym wypadku, jeśli mamy poziom bazowy klientki 8, położymy poziom 10 o ciepłym refleksie to wtedy na zetknięciu tych dwóch liczb mamy pod żółtym trójkątem liczbę 20. Oznacza to, że powinniśmy zastosować oksydant vol 20 czyli 6%. Ale jeśli wybrany refleks jest zimny i pod niebieskim trójkątem jest cyfra 30 to wtedy wybieramy oksydant vol 30 czyli 9%.

Tabela naprawdę działa, została wymyślona przez jedną z firm i używany jej już kilka lat. Ps spróbuj i nie bój się jej. ;)

Gdzie parkować przy naszym salonie? 

Nasi goście mają do dyspozycji dwa parkingi. Jeden znajduje się bezpośrednio przed naszym salonem, natomiast drugi zlokalizowany jest 100 metrów od naszego salonu fryzjerskiego. 

 

Parking - Salon Smarz

Obserwuj nas na Instagramie:

Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.