Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.
Obserwuj nas na Instagramie:
Parking - Salon Smarz

Gdzie parkować przy naszym salonie? 

Nasi goście mają do dyspozycji dwa parkingi. Jeden znajduje się bezpośrednio przed naszym salonem, natomiast drugi zlokalizowany jest 100 metrów od naszego salonu fryzjerskiego. 

 

To co jest bardzo ważne to wartości przy trójkątach niebieskich i żółtych. Same trójkąty odnoszą się do tego, w jakim refleksie odcień farby został wybrany (ciepły lub chłodny).

I w zależności od tego, jaki refleks jest wybrany, stosujemy odpowiedni oksydant.

Podsumowując:

Jeśli mamy klientkę z włosami naturalnymi (bazowymi) na poziomie 6, chcemy wykonać koloryzację na poziomie 8 z chłodnym refleksem, powinniśmy zastosować oksydant vol 40 czyli 12%.

W innym wypadku, jeśli mamy poziom bazowy klientki 8, położymy poziom 10 o ciepłym refleksie to wtedy na zetknięciu tych dwóch liczb mamy pod żółtym trójkątem liczbę 20. Oznacza to, że powinniśmy zastosować oksydant vol 20 czyli 6%. Ale jeśli wybrany refleks jest zimny i pod niebieskim trójkątem jest cyfra 30 to wtedy wybieramy oksydant vol 30 czyli 9%.

Tabela naprawdę działa, została wymyślona przez jedną z firm i używany jej już kilka lat. Ps spróbuj i nie bój się jej. ;)

Sprawdź nasze konto Instagram!