Projektujemy fryzury oraz wizerunek, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.
Obserwuj nas na Instagramie:

Współcześni klienci są wymagający, świetnie poinformowani i coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Oczekują indywidualnie dopasowanych usług wysokiej jakości, nawiązania dobrej relacji oraz profesjonalnej porady eksperta. Zdrowa skóra głowy oraz zdrowe włosy stanowią esencję naturalnego piękna kobiety. Z tego powodu profesjonalne kuracje Kemon zostały tak zaprojektowane, aby uwydatnić to piękno. ⁠W naszym salonie możecie również nabyć produkty Kemon, które będą służyły Wam w codziennej pielęgnacji włosów. Z przyjemnością doradzimy Wam odpowiednie produkty, indywidualnie pod Wasze włosy.⁠ Zapraszamy serdecznie do naszego salonu nie tylko na koloryzację i strzyżenie. Zapraszamy również na wyjątkowe rytuały, pielęgnacyjne kuracje!

6. Keratyna kaszmirowa

1. Co to jest ? Naturalna kuracja odbudowująca i regenerująca włos nadając mu zdrowego blasku. Pozwala opanować nieukładające się włosy. Aminokwasy (budulec białka) wbudowuje się w strukturę włosa, a olejek arganowy zawarty w serum idealnie wykańcza działanie kaszmirowej keratyny.

2. Dla kogo przeznaczona ? Dla osób z nieukładającymi się, zniszczonymi i matowymi włosami pozbawionych objętości.

3. Jak stosować ? - Umyć włosy szamponem BIOACTIVE NATURALIS i osuszyć - Po założeniu rękawiczek wstrząsać fluid BIOACTIVE NATURALIS z kaszmirową keratyną i rozprowadzić pędzelkiem na włosy - Dla równomiernej aplikacji wczesać w każdym kierunku grzebieniem z gęsto rozstawionymi zębami - Dokładnie wysuszyć suszarką - W myjce dodać kilka kropel wody i zemulgować. Czynność powtarzać przez kilka minut po czym zmyć duża ilością wody kontynuując emulgacje ( przy wysoko porowatych włosach działanie produktu może spowodować sztywność. W takiej sytuacji należy użyć niewielkiej ilości maski BIOACTIVE NATURALS rozczesać i zmyć - Wysuszyć włosy. W celu podtrzymania efektu stosować szampon i maskę BIOACTIVE NATURALS

 

 

 

Botox Thermo Repair

Silna odbudowa i wzmocnienie włosów - jak nigdy wcześniej.Zabieg gwarantuje efekt zdrowych i odżywionych włosów, oraz nadanie im objętości i blasku.Dla jakich włosów: osłabionych i zniszczonych lub cienkich i delikatnych w strukturze.

Opis usługi: Thermo Repair to intensywny zabieg regeneracyjny, który ma za zadanie wypełnić uszkodzoną strukturę włosów w sposób natychmiastowy. Sprawi, że włosy odzyskają blask, miękkość i wyjątkową delikatność w dotyku. Jego wysoka skuteczność polega na działaniu odżywczych składników, które uzupełniają ubytki między korą, a otoczką włosa.

R. SMARZ Professional Hair
Pielęgnacja włosów