MODA

ŻYJE

ZMIANĄKarl Lagerfeld

Kariera

Top Stylista

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Top Stylista w naszym salonie.

Oferujemy Tobie:

  • pracę w zgranym zespole w mocno rozwijającym się salonie
  • szkolenia min 5 razy w roku, dopasowane do indywidualnych potrzeb, staramy się wspierać potencjał który prezentują nasi styliści
  • wysokie wynagrodzenie, zależne od efektów pracy
  • elastyczny grafik

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z klientem
  • reprezentowanie wysokiego poziomu pracy
  • wysokie umiejętności przynajmniej w jednej dziedzinie zawodowej
  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do mailowowych info@rsmarz.pl, w tytule wiadomości wpisz „Top Stylista” lub telefonicznie 792 627 874. Chętnie zobaczymy zdjęcia twoich prac.

Szukamy osób, które razem z nami będą z pasją tworzyć to miejsce. Zachęcamy do obejrzenia naszych mediów społecznościowych – sprawdź jak pracujemy.

Stylista

Jeśli jesteś początkującym stylista i chcesz rozwinąć się bardziej zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Stylista w naszym salonie.

  • pracę w zgranym zespole w mocno rozwijającej się firmie
  • szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb, staramy się wspierać potencjał który prezentują nasi styliści
  • możliwość pracy z najlepszymi
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko

Jeśli jesteś początkującym stylista i spełniasz powyższe kryteria, zapraszamy do kontaktu. Czekamy na zgłoszenia mailowo info@rsmarz.pl, w tytule wiadomości wpisz „Stylista” lub telefonicznie 792 627 874. Chętnie zobaczymy zdjęcia twoich prac.

Asystent Stylisty

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Asystent fryzjera w naszym salonie.

Jeżeli jesteś po szkole fryzjerskiej lub w trakcie nauki i marzyłeś kiedyś o tym, aby zostać fryzjerem to świetnie się składa. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy, wystarczą dobre chęci i zaangażowanie. Możliwy awans na samodzielne stanowisko.

Obowiązki:

  • pomoc stylistom w zabiegach
  • przygotowanie Klientów do zabiegów
  • dbanie o czystość
  • obsługa Klienta
  • obsługa recepcji

Napisz do nas na  info@rsmarz.pl, w tytule wiadomości wpisz „Asystent fryzjera”.

Staż

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na staż w naszym salonie.

Jeżeli jesteś po technikum fryzjerskim lub innej szkole fryzjerskiej lub w trakcie nauki (zaocznie), albo marzyłeś kiedyś o tym, aby zostać fryzjerem to świetnie się składa. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy, wystarczą dobre chęci i zaangażowanie. To opcja dla osób, które chciałyby się przebranżowić, albo zacząć pracować na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy 3-miesięczny staż z Urzędu Pracy z możliwością przedłużenia współpracy na stałych warunkach po odbytym stażu.

Napisz do nas na  info@rsmarz.pl, w tytule wiadomości wpisz „Staż”